On olukordi, kus oleks tulnud midagi öelda või teha, aga jäädi vait. Hiljem on raske vaadata ausalt otsa sellele, mis juhtus. Tekib kiusatus süüdistada olusid, teisi inimesi või lihtsalt öelda: nii see läks.